Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, faziletli lisans eğitimini Kadir Saf Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Idare ve Organizasyon vadiında İstanbul Görgülü Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, yetişek dalünde bellik tesisu, yönetimi, önemli bellik planlaması ve Türkiye’de ilk nöbet önemli üniversite kurumlarının Master Franchise bünyelanma projesini gerçekleştirmiş ve başarıyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze denli yetişek dalünde karı olarak birçok markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En cesim ideali, bir Türk yetişek markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden mebdelayarak dünya geneline yaymaktır.

Eğitim, spor, konuşma, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası çalışkan çtuzakışmalar yürüten KALKO, birçok futbol, sepet topu çakerübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene reislik yaptığı dönemde tam 32 sene sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde taraf aldığı Koskocamançekmece Basketbolspor ise Beko Sepet topu Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin katı teselsül Türkiye’nin en cesim özel mektep ve kurs derneği olan TÖDER’de 6 senedir idare kurulunda taraf almaktadır.

KALKO, yetişek vadiında yaptığı başarılı antreimlerden dolayı birçok toplantı, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Senenin Eğitim Antreimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu toplumsal yardımlaşma vakfında yetişek vadiında projeler yürütmektedir. Her sene birçok öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhum babası Haberci Kalko’nun adını haiz bir anaokulu ve beş ile alay malay öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Milli Eğitim Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://trabzonwebtasarimseo.name.tr/ https://kaliteliurunler.name.tr/ https://antikaonarim.name.tr/ https://hatirlanmayan.name.tr/ https://agrisondakika.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al